Miscellaneous Manufacturing Industries in Freeport, Texas
231 miscellaneous manufacturing industries businesses in Freeport
231
231
231
0
About Miscellaneous Manufacturing Industries in Freeport
There are 231 businesses classified under Miscellaneous Manufacturing Industries in Freeport, Texas. 231 have phone numbers on file. 231 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous manufacturing industries companies in Freeport.
Top Cities for Miscellaneous Manufacturing Industries in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 3K |
| Houston | 2K |
| Plano | 2K |
| Arlington | 2K |
| Austin | 1K |
| San Antonio | 831 |
| Richardson | 608 |
| Carrollton | 569 |
| Fort Worth | 408 |
| Denton | 391 |
Search Miscellaneous Manufacturing Industries
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Food Stores (212)
- Nonclassifiable Establishments (191)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- Construction Special Trade Contractors (82)
- View all industries →