Nonclassifiable Establishments in Freeport, Texas
191 nonclassifiable establishments businesses in Freeport
191
190
191
88
About Nonclassifiable Establishments in Freeport
There are 191 businesses classified under Nonclassifiable Establishments in Freeport, Texas. 190 have phone numbers on file. 191 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific nonclassifiable establishments companies in Freeport.
Top Cities for Nonclassifiable Establishments in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 52K |
| Dallas | 39K |
| Austin | 35K |
| San Antonio | 12K |
| Plano | 11K |
| Irving | 10K |
| Fort Worth | 8K |
| Arlington | 6K |
| Round Rock | 5K |
| Richardson | 5K |
Search Nonclassifiable Establishments
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (231)
- Food Stores (212)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- Construction Special Trade Contractors (82)
- View all industries →