Food Stores in Freeport, Texas
212 food stores businesses in Freeport
212
212
212
40
About Food Stores in Freeport
There are 212 businesses classified under Food Stores in Freeport, Texas. 212 have phone numbers on file. 212 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Freeport.
Top Cities for Food Stores in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| San Antonio | 2K |
| Pasadena | 1K |
| Dallas | 1K |
| Fort Worth | 941 |
| Irving | 827 |
| Goliad | 774 |
| Tyler | 642 |
| Sherman | 630 |
Search Food Stores
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (231)
- Nonclassifiable Establishments (191)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- Construction Special Trade Contractors (82)
- View all industries →