Legal Services in Frisco, Texas
122 legal services businesses in Frisco
122
122
122
94
About Legal Services in Frisco
There are 122 businesses classified under Legal Services in Frisco, Texas. 122 have phone numbers on file. 122 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Frisco.
Top Cities for Legal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 21K |
| Dallas | 20K |
| Austin | 10K |
| San Antonio | 7K |
| Fort Worth | 4K |
| Irving | 2K |
| Midland | 2K |
| Round Rock | 1K |
| Plano | 1K |
| Corpus Christi | 1K |