Health Services in Garland, Texas
573 health services businesses in Garland
573
569
573
211
About Health Services in Garland
There are 573 businesses classified under Health Services in Garland, Texas. 569 have phone numbers on file. 573 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Garland.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |