Real Estate in Garland, Texas
2K real estate businesses in Garland
2K
2K
2K
1K
About Real Estate in Garland
There are 2K businesses classified under Real Estate in Garland, Texas. 2K have phone numbers on file. 2K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Garland.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |