Food Stores in Kingsville, Texas
9 food stores businesses in Kingsville
9
9
9
7
About Food Stores in Kingsville
There are 9 businesses classified under Food Stores in Kingsville, Texas. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Kingsville.
Top Cities for Food Stores in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| San Antonio | 2K |
| Pasadena | 1K |
| Dallas | 1K |
| Fort Worth | 941 |
| Irving | 827 |
| Goliad | 774 |
| Tyler | 642 |
| Sherman | 630 |
Search Food Stores
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →