General Merchandise Stores in Kingsville, Texas
13 general merchandise stores businesses in Kingsville
13
13
13
11
About General Merchandise Stores in Kingsville
There are 13 businesses classified under General Merchandise Stores in Kingsville, Texas. 13 have phone numbers on file. 13 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific general merchandise stores companies in Kingsville.
Top Cities for General Merchandise Stores in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 4K |
| Dallas | 2K |
| Austin | 1K |
| San Antonio | 975 |
| Jbsa Lackland | 897 |
| Fort Worth | 805 |
| Frisco | 763 |
| Odessa | 669 |
| Midland | 503 |
| El Paso | 447 |
Search General Merchandise Stores
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →