Wholesale Trade-non-durable Goods in Kingsville, Texas
8 wholesale trade-non-durable goods businesses in Kingsville
8
8
8
8
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Kingsville
There are 8 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Kingsville, Texas. 8 have phone numbers on file. 8 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Kingsville.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Dallas | 5K |
| San Antonio | 2K |
| Austin | 2K |
| Plano | 2K |
| Freeport | 1K |
| Spring | 1K |
| Fort Worth | 1K |
| Coppell | 685 |
| Irving | 685 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →