Eating And Drinking Places in Auburn, Alabama
274 eating and drinking places businesses in Auburn
274
270
274
146
About Eating And Drinking Places in Auburn
There are 274 businesses classified under Eating And Drinking Places in Auburn, Alabama. 270 have phone numbers on file. 274 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Auburn.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Auburn
- Educational Services (6K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (1K)
- Business Services (702)
- Nonclassifiable Establishments (606)
- Real Estate (566)
- Miscellaneous Retail (486)
- Membership Organizations (354)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (348)
- View all industries →