Eating And Drinking Places in Huntsville, Alabama
668 eating and drinking places businesses in Huntsville
668
546
668
350
About Eating And Drinking Places in Huntsville
There are 668 businesses classified under Eating And Drinking Places in Huntsville, Alabama. 546 have phone numbers on file. 668 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Huntsville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Huntsville
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (16K)
- Nonclassifiable Establishments (9K)
- Business Services (9K)
- Educational Services (7K)
- Wholesale Trade-durable Goods (5K)
- Health Services (5K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (3K)
- Construction Special Trade Contractors (3K)
- View all industries →