Eating And Drinking Places in Centre, Alabama
32 eating and drinking places businesses in Centre
32
32
32
4
About Eating And Drinking Places in Centre
There are 32 businesses classified under Eating And Drinking Places in Centre, Alabama. 32 have phone numbers on file. 32 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Centre.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |