Legal Services in Dothan, Alabama
636 legal services businesses in Dothan
636
628
636
616
About Legal Services in Dothan
There are 636 businesses classified under Legal Services in Dothan, Alabama. 628 have phone numbers on file. 636 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Dothan.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |