Legal Services in Florence, Alabama
188 legal services businesses in Florence
188
186
188
146
About Legal Services in Florence
There are 188 businesses classified under Legal Services in Florence, Alabama. 186 have phone numbers on file. 188 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Florence.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |
Search Legal Services
Other Industries in Florence
- Educational Services (3K)
- Health Services (950)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (690)
- Miscellaneous Retail (680)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (674)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (486)
- Membership Organizations (446)
- Real Estate (424)
- View all industries →