Legal Services in Enterprise, Alabama
38 legal services businesses in Enterprise
38
38
38
30
About Legal Services in Enterprise
There are 38 businesses classified under Legal Services in Enterprise, Alabama. 38 have phone numbers on file. 38 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Enterprise.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |