Legal Services in Fairhope, Alabama
98 legal services businesses in Fairhope
98
98
98
92
About Legal Services in Fairhope
There are 98 businesses classified under Legal Services in Fairhope, Alabama. 98 have phone numbers on file. 98 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Fairhope.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |
Search Legal Services
Other Industries in Fairhope
- Health Services (1K)
- Nonclassifiable Establishments (906)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (500)
- Real Estate (442)
- Educational Services (298)
- Social Services (292)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (232)
- Miscellaneous Retail (196)
- View all industries →