Real Estate in Northport, Alabama
118 real estate businesses in Northport
118
118
118
90
About Real Estate in Northport
There are 118 businesses classified under Real Estate in Northport, Alabama. 118 have phone numbers on file. 118 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Northport.
Top Cities for Real Estate in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 13K |
| Mobile | 3K |
| Huntsville | 2K |
| Montgomery | 2K |
| Ardmore | 2K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Daphne | 812 |
| Gulf Shores | 762 |
| Alabaster | 760 |
| Dothan | 756 |
Search Real Estate
Other Industries in Northport
- Nonclassifiable Establishments (916)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (750)
- Health Services (454)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (444)
- Food Stores (370)
- Wholesale Trade-durable Goods (354)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (264)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (220)
- View all industries →