Eating And Drinking Places in Notasulga, Alabama
16 eating and drinking places businesses in Notasulga
16
16
16
0
About Eating And Drinking Places in Notasulga
There are 16 businesses classified under Eating And Drinking Places in Notasulga, Alabama. 16 have phone numbers on file. 16 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Notasulga.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Notasulga
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (8)
- Food Stores (8)
- Nonclassifiable Establishments (8)
- Membership Organizations (6)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (6)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (4)
- United States Postal Service (4)
- View all industries →