Legal Services in Batesville, Indiana
5 legal services businesses in Batesville
5
5
5
5
About Legal Services in Batesville
There are 5 businesses classified under Legal Services in Batesville, Indiana. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Batesville.
Top Cities for Legal Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 9K |
| Warsaw | 3K |
| Fort Wayne | 1K |
| Evansville | 655 |
| Vincennes | 509 |
| South Bend | 491 |
| Lafayette | 447 |
| Noblesville | 409 |
| Merrillville | 325 |
| Bloomington | 322 |
Search Legal Services
Other Industries in Batesville
- Wholesale Trade-durable Goods (3K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Eating And Drinking Places (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (436)
- Health Services (335)
- Educational Services (329)
- Membership Organizations (192)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (188)
- View all industries →