Real Estate in Batesville, Indiana
64 real estate businesses in Batesville
64
64
64
63
About Real Estate in Batesville
There are 64 businesses classified under Real Estate in Batesville, Indiana. 64 have phone numbers on file. 64 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Batesville.
Top Cities for Real Estate in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 13K |
| Carmel | 2K |
| Bloomington | 2K |
| Merrillville | 2K |
| Fort Wayne | 2K |
| Evansville | 1K |
| South Bend | 1K |
| Schererville | 1K |
| Rochester | 834 |
| Greenwood | 758 |
Search Real Estate
Other Industries in Batesville
- Wholesale Trade-durable Goods (3K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Eating And Drinking Places (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (436)
- Health Services (335)
- Educational Services (329)
- Membership Organizations (192)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (188)
- View all industries →