Eating And Drinking Places in Merrillville, Indiana
125 eating and drinking places businesses in Merrillville
125
125
125
117
About Eating And Drinking Places in Merrillville
There are 125 businesses classified under Eating And Drinking Places in Merrillville, Indiana. 125 have phone numbers on file. 125 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Merrillville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 4K |
| Lafayette | 2K |
| Batesville | 1K |
| Fort Wayne | 903 |
| Muncie | 835 |
| Bloomington | 689 |
| Evansville | 619 |
| Richmond | 579 |
| Lawrenceburg | 573 |
| Jeffersonville | 467 |