Eating And Drinking Places in Alexandria, Louisiana
151 eating and drinking places businesses in Alexandria
151
151
151
138
About Eating And Drinking Places in Alexandria
There are 151 businesses classified under Eating And Drinking Places in Alexandria, Louisiana. 151 have phone numbers on file. 151 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Alexandria.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 3K |
| Baton Rouge | 2K |
| Lake Charles | 1K |
| Lafayette | 537 |
| Metairie | 537 |
| Houma | 450 |
| Shreveport | 379 |
| Greenwood | 283 |
| Bossier City | 262 |
| Slidell | 228 |