Business Services in Troy, Michigan
9K business services businesses in Troy
9K
9K
9K
8K
About Business Services in Troy
There are 9K businesses classified under Business Services in Troy, Michigan. 9K have phone numbers on file. 9K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific business services companies in Troy.
Top Cities for Business Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 9K |
| Detroit | 8K |
| Grand Rapids | 6K |
| Ann Arbor | 6K |
| East Lansing | 6K |
| Southfield | 5K |
| Lansing | 4K |
| Livonia | 4K |
| Royal Oak | 3K |
| Farmington | 3K |
Search Business Services
Other Industries in Troy
- Transportation Equipment (11K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (7K)
- Health Services (5K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (5K)
- Legal Services (5K)
- Wholesale Trade-durable Goods (5K)
- Nonclassifiable Establishments (5K)
- Educational Services (3K)
- View all industries →