Eating And Drinking Places in Utica, Michigan
268 eating and drinking places businesses in Utica
268
268
268
250
About Eating And Drinking Places in Utica
There are 268 businesses classified under Eating And Drinking Places in Utica, Michigan. 268 have phone numbers on file. 268 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Utica.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Real Estate (389)
- Health Services (331)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- View all industries →