Legal Services in Utica, Michigan
205 legal services businesses in Utica
205
205
205
165
About Legal Services in Utica
There are 205 businesses classified under Legal Services in Utica, Michigan. 205 have phone numbers on file. 205 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Utica.
Top Cities for Legal Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 5K |
| Detroit | 5K |
| Grand Rapids | 2K |
| Southfield | 2K |
| Bloomfield Hills | 2K |
| Lansing | 2K |
| Ann Arbor | 2K |
| Birmingham | 868 |
| Farmington | 807 |
| Franklin | 567 |
Search Legal Services
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Real Estate (389)
- Health Services (331)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- View all industries →