Personal Services in Elizabeth City, North Carolina
77 personal services businesses in Elizabeth City
77
63
77
58
About Personal Services in Elizabeth City
There are 77 businesses classified under Personal Services in Elizabeth City, North Carolina. 63 have phone numbers on file. 77 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific personal services companies in Elizabeth City.
Top Cities for Personal Services in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 2K |
| Concord | 1K |
| Raleigh | 1K |
| Winston Salem | 885 |
| Durham | 522 |
| Greensboro | 520 |
| Wilmington | 467 |
| Fayetteville | 339 |
| Asheville | 304 |
| Lumberton | 237 |