Eating And Drinking Places in Lexington, North Carolina
160 eating and drinking places businesses in Lexington
160
160
160
143
About Eating And Drinking Places in Lexington
There are 160 businesses classified under Eating And Drinking Places in Lexington, North Carolina. 160 have phone numbers on file. 160 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Lexington.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |