Real Estate in Lexington, North Carolina
171 real estate businesses in Lexington
171
168
171
143
About Real Estate in Lexington
There are 171 businesses classified under Real Estate in Lexington, North Carolina. 168 have phone numbers on file. 171 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Lexington.
Top Cities for Real Estate in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 22K |
| Raleigh | 8K |
| Greensboro | 3K |
| Wilmington | 3K |
| Durham | 3K |
| Asheville | 2K |
| Winston Salem | 2K |
| Cary | 2K |
| Cornelius | 1K |
| Chapel Hill | 1K |