Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Ballinger, Texas
3 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Ballinger
3
3
3
2
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Ballinger
There are 3 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Ballinger, Texas. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Ballinger.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |
Search Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places
Other Industries in Ballinger
- Educational Services (208)
- Depository Institutions (185)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (58)
- Nonclassifiable Establishments (28)
- Health Services (26)
- Wholesale Trade-durable Goods (18)
- Real Estate (13)
- Automotive Repair, Services, And Parking (8)
- View all industries →