Real Estate in Edinburg, Texas
169 real estate businesses in Edinburg
169
169
169
147
About Real Estate in Edinburg
There are 169 businesses classified under Real Estate in Edinburg, Texas. 169 have phone numbers on file. 169 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Edinburg.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |