Real Estate in Houston, Texas
27K real estate businesses in Houston
27K
27K
27K
23K
About Real Estate in Houston
There are 27K businesses classified under Real Estate in Houston, Texas. 27K have phone numbers on file. 27K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Houston.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |