Eating And Drinking Places in El Paso, Texas
657 eating and drinking places businesses in El Paso
657
618
657
486
About Eating And Drinking Places in El Paso
There are 657 businesses classified under Eating And Drinking Places in El Paso, Texas. 618 have phone numbers on file. 657 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in El Paso.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |