Eating And Drinking Places in Houston, Texas
8K eating and drinking places businesses in Houston
8K
8K
8K
7K
About Eating And Drinking Places in Houston
There are 8K businesses classified under Eating And Drinking Places in Houston, Texas. 8K have phone numbers on file. 8K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Houston.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |