Justice, Public Order, And Safety in Freeport, Texas
18 justice, public order, and safety businesses in Freeport
18
18
18
18
About Justice, Public Order, And Safety in Freeport
There are 18 businesses classified under Justice, Public Order, And Safety in Freeport, Texas. 18 have phone numbers on file. 18 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific justice, public order, and safety companies in Freeport.
Top Cities for Justice, Public Order, And Safety in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 2K |
| Brownsville | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Austin | 521 |
| Allen | 397 |
| Lufkin | 361 |
| Jacksonville | 357 |
| Denton | 353 |
| El Paso | 263 |
| Dallas | 261 |
Search Justice, Public Order, And Safety
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (231)
- Food Stores (212)
- Nonclassifiable Establishments (191)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- View all industries →