Eating And Drinking Places in Huffman, Texas
3 eating and drinking places businesses in Huffman
3
3
3
3
About Eating And Drinking Places in Huffman
There are 3 businesses classified under Eating And Drinking Places in Huffman, Texas. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Huffman.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Huffman
- Wholesale Trade-durable Goods (154)
- Construction Special Trade Contractors (97)
- Business Services (19)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (16)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (10)
- Nonclassifiable Establishments (10)
- Educational Services (8)
- Miscellaneous Retail (8)
- View all industries →