Eating And Drinking Places in Kilgore, Texas
16 eating and drinking places businesses in Kilgore
16
16
16
15
About Eating And Drinking Places in Kilgore
There are 16 businesses classified under Eating And Drinking Places in Kilgore, Texas. 16 have phone numbers on file. 16 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kilgore.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Kilgore
- Educational Services (1K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (608)
- Oil And Gas Extraction (258)
- Petroleum Refining And Related Industries (222)
- Administration Of Economic Programs (199)
- Wholesale Trade-durable Goods (143)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (133)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (119)
- View all industries →