Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Kingsville, Texas
8 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Kingsville
8
8
8
6
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Kingsville
There are 8 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Kingsville, Texas. 8 have phone numbers on file. 8 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Kingsville.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |
Search Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →