Eating And Drinking Places in Kingwood, Texas
49 eating and drinking places businesses in Kingwood
49
49
49
37
About Eating And Drinking Places in Kingwood
There are 49 businesses classified under Eating And Drinking Places in Kingwood, Texas. 49 have phone numbers on file. 49 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kingwood.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Kingwood
- Business Services (755)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (496)
- Real Estate (483)
- Holding And Other Investment Offices (456)
- Nonclassifiable Establishments (336)
- Educational Services (306)
- Non-depository Credit Institutions (267)
- Health Services (266)
- View all industries →