Legal Services in Brookfield, Wisconsin
301 legal services businesses in Brookfield
301
300
301
134
About Legal Services in Brookfield
There are 301 businesses classified under Legal Services in Brookfield, Wisconsin. 300 have phone numbers on file. 301 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Brookfield.
Top Cities for Legal Services in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Milwaukee | 9K |
| Madison | 6K |
| Waukesha | 2K |
| Appleton | 422 |
| Racine | 402 |
| Eau Claire | 326 |
| Green Bay | 318 |
| Wausau | 308 |
| Brookfield | 301 |
| La Crosse | 207 |
Search Legal Services
Other Industries in Brookfield
- Business Services (4K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (4K)
- Health Services (2K)
- Educational Services (2K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (2K)
- Wholesale Trade-durable Goods (2K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (2K)
- View all industries →