Legal Services in Waukesha, Wisconsin
2K legal services businesses in Waukesha
2K
2K
2K
1K
About Legal Services in Waukesha
There are 2K businesses classified under Legal Services in Waukesha, Wisconsin. 2K have phone numbers on file. 2K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Waukesha.
Top Cities for Legal Services in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Milwaukee | 9K |
| Madison | 6K |
| Waukesha | 2K |
| Appleton | 422 |
| Racine | 402 |
| Eau Claire | 326 |
| Green Bay | 318 |
| Wausau | 308 |
| Brookfield | 301 |
| La Crosse | 207 |
Search Legal Services
Other Industries in Waukesha
- Educational Services (6K)
- Business Services (3K)
- Nonclassifiable Establishments (3K)
- Wholesale Trade-durable Goods (2K)
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (2K)
- Health Services (2K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (1K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (1K)
- View all industries →