Legal Services in Wausau, Wisconsin
308 legal services businesses in Wausau
308
307
307
117
About Legal Services in Wausau
There are 308 businesses classified under Legal Services in Wausau, Wisconsin. 307 have phone numbers on file. 307 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Wausau.
Top Cities for Legal Services in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Milwaukee | 9K |
| Madison | 6K |
| Waukesha | 2K |
| Appleton | 422 |
| Racine | 402 |
| Eau Claire | 326 |
| Green Bay | 318 |
| Wausau | 308 |
| Brookfield | 301 |
| La Crosse | 207 |
Search Legal Services
Other Industries in Wausau
- Educational Services (4K)
- Health Services (4K)
- Miscellaneous Retail (2K)
- Administration Of Human Resource Programs (2K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Nonclassifiable Establishments (958)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (675)
- View all industries →