Eating And Drinking Places in Prattville, Alabama
112 eating and drinking places businesses in Prattville
112
112
112
30
About Eating And Drinking Places in Prattville
There are 112 businesses classified under Eating And Drinking Places in Prattville, Alabama. 112 have phone numbers on file. 112 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Prattville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Prattville
- Health Services (500)
- Miscellaneous Retail (418)
- Membership Organizations (324)
- Depository Institutions (290)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (264)
- Real Estate (204)
- Paper And Allied Products (166)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (146)
- View all industries →