Legal Services in Prattville, Alabama
36 legal services businesses in Prattville
36
36
36
22
About Legal Services in Prattville
There are 36 businesses classified under Legal Services in Prattville, Alabama. 36 have phone numbers on file. 36 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Prattville.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |
Search Legal Services
Other Industries in Prattville
- Health Services (500)
- Miscellaneous Retail (418)
- Membership Organizations (324)
- Depository Institutions (290)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (264)
- Real Estate (204)
- Paper And Allied Products (166)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (146)
- View all industries →