Eating And Drinking Places in Baytown, Texas
96 eating and drinking places businesses in Baytown
96
92
96
47
About Eating And Drinking Places in Baytown
There are 96 businesses classified under Eating And Drinking Places in Baytown, Texas. 92 have phone numbers on file. 96 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Baytown.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Baytown
- Educational Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (865)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (861)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (481)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (463)
- Health Services (409)
- Chemicals And Allied Products (298)
- Real Estate (265)
- View all industries →