Eating And Drinking Places in Childress, Texas
7 eating and drinking places businesses in Childress
7
7
7
7
About Eating And Drinking Places in Childress
There are 7 businesses classified under Eating And Drinking Places in Childress, Texas. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Childress.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Childress
- Educational Services (96)
- Nonclassifiable Establishments (96)
- Health Services (88)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (52)
- Depository Institutions (27)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (26)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (22)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (20)
- View all industries →