Eating And Drinking Places in Columbus, Texas
16 eating and drinking places businesses in Columbus
16
16
16
10
About Eating And Drinking Places in Columbus
There are 16 businesses classified under Eating And Drinking Places in Columbus, Texas. 16 have phone numbers on file. 16 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Columbus.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |