Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fairfield, Texas
8 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Fairfield
8
8
8
7
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fairfield
There are 8 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fairfield, Texas. 8 have phone numbers on file. 8 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Fairfield.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |