Legal Services in Fredericksburg, Texas
9 legal services businesses in Fredericksburg
9
9
9
6
About Legal Services in Fredericksburg
There are 9 businesses classified under Legal Services in Fredericksburg, Texas. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Fredericksburg.
Top Cities for Legal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 21K |
| Dallas | 20K |
| Austin | 10K |
| San Antonio | 7K |
| Fort Worth | 4K |
| Irving | 2K |
| Midland | 2K |
| Round Rock | 1K |
| Plano | 1K |
| Corpus Christi | 1K |