Personal Services in Freeport, Texas
3 personal services businesses in Freeport
3
3
3
2
About Personal Services in Freeport
There are 3 businesses classified under Personal Services in Freeport, Texas. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific personal services companies in Freeport.
Top Cities for Personal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 4K |
| Dallas | 3K |
| Corpus Christi | 2K |
| Plano | 2K |
| Austin | 2K |
| San Antonio | 2K |
| Fort Worth | 736 |
| Richardson | 456 |
| El Paso | 416 |
| Frisco | 365 |
Search Personal Services
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (231)
- Food Stores (212)
- Nonclassifiable Establishments (191)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- View all industries →