Eating And Drinking Places in Frisco, Texas
332 eating and drinking places businesses in Frisco
332
331
332
188
About Eating And Drinking Places in Frisco
There are 332 businesses classified under Eating And Drinking Places in Frisco, Texas. 331 have phone numbers on file. 332 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Frisco.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |